stylowe

Metamorfozy

Często mówi się, że jeśli kobieta przeżyje jakąś dużą zmianę w swoim życiu, to decyduje się także na zmianę fryzury. A całkowita zmiana makijażu i fryzury? Brzmi ciekawie, więc dlaczego by nie spróbować?

Zazwyczaj tylko w telewizji widzi się wielkie przemiany kobiet, które gdzieś w swoim życiu pogubiły się lub zapomniały, jak odpowiednio dbać o piękny wygląd. Często takie metamorfozy są także przeprowadzane, kiedy kobieta chce spróbować czegoś nowego i potrzebuje zmian. W końcu nie od dziś wiadomo, że kobieta zmienną jest! Mój salon idzie na wprost potrzebom i wyzwaniom dzisiejszego świata! Czytając to, myślisz, że mowa tu tylko o nowej stylizacji włosów? Ależ skąd! Dlaczego ograniczać się tylko do nowej fryzury! Zapisując się do mnie na magiczną metamorfozę, oprócz nowych, pięknie wystylizowanych włosów, otrzyma

napisz

e-mail

ola.szymala@poczta.pl

facebook

@olaszymalafryzury

zadzwoń i odwieź mnie

telefon

506 492 980

adres

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

klasyka i odrobina szaeństwa

Z włosami jest jak z makijażem - ważny jest umiar. Moje klientki dobrze wiedzą, że potrafię się dostosować do ich pomysłów – nawet tych najbardziej szalonych. Lepiej jest wyglądać troszkę skromniej, niż przesadzić. Chyba że ktoś ma na to ochotę, to czemu nie! Jestem otwarta na wszelkie propozycje dotyczące wieczorowych upięć włosów!

Przyjdź do mnie i pokaż, jakie fryzury ci się podobają, a razem stworzymy coś niezwykłego i niepowtarzalnego!

stylizacje na mniejsze i większe okazje

Kiedy słyszymy o upięciach wieczorowych, mamy raczej przed oczami ważne uroczystości czy bale. W końcu kto wybiera się specjalnie do stylisty fryzur przed urodzinami, randką czy spotkaniem? Czas w końcu obalić ten mit! Czy kobieta może wyglądać perfekcyjnie tylko podczas ważnych imprez? Oczywiście, że nie!

Zwykła kolacja czy nawet spotkanie albo event firmowy również jest świetnym powodem do pięknej fryzury.

zjawiskowa fryzura

na pierwszym balu

Są takie momenty, do których będziemy wracać przez całe życie - do wspomnień, nagrań czy też zdjęć. Warto jest wtedy prezentować się perfekcyjnie, w końcu taka okazja drugi raz już się nie powtórzy! Fryzury na imprezy szkolne są raczej stonowane i niezbyt wymyślne. Ich zadaniem jest raczej podkreślenie dziewczęcego uroku, niż dodanie powagi czy elegancji. Trendy na bale szkolne szybko się zmieniają, jednak klasyka zawsze pozostaje w modzie - delikatne loki czy lekkie upięcie zawsze będzie dobrze wyglądać. Umów się i oczaruj swoimi pięknymi włosami nadchodzącą noc!

efekt wow gwarantowany

Czas spędzony na metamorfozie w moim salonie na pewno nie będzie czasem straconym! Po pierwsze, jest to inwestycja w siebie - swój piękny wygląd i co więcej - doskonałe samopoczucie. Chyba każda z nas uwielbia ten moment, kiedy patrzą w lustro myśli sobie “Wow, jak ta kobieta pięknie wygląda!”. Korzystając z mojej usługi masz pewność, że tak będzie.

Myślisz, że metamorfoza u mnie to coś nie dla Ciebie? Gwarantuję Ci, że nic nie stracisz, a tylko zyskasz!

pozwól mi pozytywnie się zaskoczyć

Wykonana przeze mnie metamorfoza może stanowić niespodziankę - przychodzisz do mnie bez pomysłu na siebie, a tylko z wielką chęcią, by coś w sobie zmienić i zobaczyć się w całkiem nowej, jeszcze lepszej wersji! Twój makijaż i włosy wyglądają wciąż tak samo i masz wrażenie, że znudził Ci się już Twój wizerunek i chęć na coś nowego? Razem z siostrą, przyjaciółką czy mamą chcecie zaszaleć, zmienić swój wizerunek i wszystkich zaskoczyć?

Zapraszam do mnie, emocje i zaskakująco piękny wygląd macie jak w banku!

nowa fryzura - mały krok

wielka zmiana

Jak przebiega metamorfoza w moim salonie? Oczywiście zmieniana jest stylizacja włosów oraz makijaż, czyli wygląd. Ale to nie wszystko! Metamorfoza polega przede wszystkim na zmianie naszego wnętrza! Piękniejsze zaczynamy czuć się bardziej pewne siebie i szczęśliwe, a co za tym idzie - będziemy uszczęśliwiać wszystkich naokoło! Same korzyści! Brzmi zachęcająco? Jeszcze dzisiaj zapisz się na swoją wyjątkową przemianę! Aby efekt był jeszcze bardziej zadziwiający i zapierający dech w piersiach, przed i po metamorfozie możemy wykonać zdjęcia, aby uwiecznić wielką przemianę! Perfekcyjny wizerunek na zdjęciach i poprawa humoru gwarantowana!

Wały piastowskie 1 / 515
80-855 Gdańsk