w swojej pracy jestem

Profesjonalistką

Masz w planach wykonanie lub wzięcie udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej? Potrzebujesz profesjonalnej stylistki fryzur? Nie mogłeś lepiej trafić!

Oprócz szeroko pojętych usług stylizacji włosów, które wykonuję w moim salonie lub z dojazdem do klientki, biorę także udział w sesjach zdjęciowych. Układając doskonałą fryzurę, dbam o odpowiednią charakteryzację zdjęć, tak aby efekt wymarzony przez fotografa i modela/modelkę został uzyskany. Włosy mogę ułożyć zarówno do robienia zdjęć jak i do nagrywania filmów. Każda sesja zdjęciowa jest inna, wyjątkowa i każdemu fotografowi oraz modelowi/modelce z ogromną chęcią pomogę zrealizować wizję, którą mają przed oczami. Wystarczy tylko się ze mną skontaktować i umówić na dogodny termin! Bardzo do tego zachęcam!

Warsztaty dla kobiet

Pokaz stylizacji

Sesja komercyjna

dla vogue polska

Sesja komercyjna

ślubne stylizacje

uwielbiam brać udział w sesjach komercyjnych

To bardzo ciekawe, jak bardzo dobre zdjęcie i odpowiednia charakteryzacja mogą mieć wpływ na wzrost sprzedaży. Tym bardziej mnie to satysfakcjonuje, że mogę pomóc firmom i wziąć udział w takich przedsięwzięciach. Wybierając mnie do stylizacji fryzur na pewno nikt się nie zawiedzie!

na sesje ślubne czeszę wyjątkowo

Wiadomo, że ślub to najważniejszy i długo wyczekiwany dzień w życiu każdej kobiety i każda chce w tym wyjątkowym dla siebie dniu wyglądać naprawdę zachwycająco i i swoją stylizację utrwalić za pomocą aparatu podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej czy podczas nagrywania filmiku ślubnego. Wykonywane na takie sesje upięcia ślubne są indywidualnie dobierane do każdej kobiety (każda z nas jest inna - ma inną urodę i włosy!).

Masz ochotę na sesję zdjęciową? Żaden problem!

Wystarczy umówić się z fotografem, a także z makijażystką i stylistką fryzur i można zacząć pozować! Myślisz, że podczas zwykłej sesji niepotrzebna ci jest piękna fryzura i makijaż? Czas zmienić myślenie! Na pięknie ułożone włosy i profesjonalny makijaż zawsze znajdzie się jakiś pretekst! Zapraszam więc do skorzystania z moich usług!

wystylizuję włosy na

sesję biznesową

W sesjach biznesowych bardzo duże znaczenie ma odpowiednio dobrany i elegancki strój oraz delikatny, stonowany makijaż. Duży wpływ na dobrą prezentację osoby ma również odpowiednio wystylizowana fryzura. Ułożenie włosów do sesji biznesowej musi być schludne, dokładne i niezbyt wymyślne. Chodzi o profesjonalny i budzący zaufanie wygląd. Oprócz firm i przedsiębiorców, z takich sesji korzystają również politycy, artyści, prawnicy i wiele innych osób, która chce dobrze zaprezentować się na zdjęciach, aby przyciągnąć do siebie większą liczbę klientów. Zapraszam do skorzystania z moich usług wystylizowania włosów do właśnie takich sesji!

Wały piastowskie 1 / 515
80-855 Gdańsk