efektowne

Fryzury wieczorowe

Zbliża się długo wyczekiwane wieczorne wyjście? Może to studniówka, bal sylwestrowy albo urodziny? A może ważna randka? Niezależnie od tego, jaka to okazja - z moją pomocą będziesz wyglądać naprawdę zjawiskowo!

Wystarczy tak niewiele, by wszyscy nie mogli oderwać od Ciebie wzroku. Wiadomo, że dużą rolę odgrywa dobrze dobrana stylizacja i piękny makijaż, nie można jednak przez to zapomnieć o idealnej fryzurze! Gwarantuję, że żadna kobieta nie wyjdzie z mojego salonu niezadowolona! Dodatkowo dbam o to, aby efekt utrzymał się przez cały czas trwania Twojej studniówki, balu, urodzin, wesela lub innej ważnej uroczystości. Żadne niesforne pasmo nie zepsuje starannej fryzury. Zaufaj mi., mam sprawdzone patenty na uczesania z licencją na olśniewanie!

napisz

e-mail

ola.szymala@poczta.pl

facebook

@olaszymalafryzury

zadzwoń i odwieź mnie

telefon

506 492 980

adres

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

klasyka i odrobina szaeństwa

Z włosami jest jak z makijażem - ważny jest umiar. Moje klientki dobrze wiedzą, że potrafię się dostosować do ich pomysłów – nawet tych najbardziej szalonych. Lepiej jest wyglądać troszkę skromniej, niż przesadzić. Chyba że ktoś ma na to ochotę, to czemu nie! Jestem otwarta na wszelkie propozycje dotyczące wieczorowych upięć włosów!

Przyjdź do mnie i pokaż, jakie fryzury ci się podobają, a razem stworzymy coś niezwykłego i niepowtarzalnego!

stylizacje na mniejsze i większe okazje

Kiedy słyszymy o upięciach wieczorowych, mamy raczej przed oczami ważne uroczystości czy bale. W końcu kto wybiera się specjalnie do stylisty fryzur przed urodzinami, randką czy spotkaniem? Czas w końcu obalić ten mit! Czy kobieta może wyglądać perfekcyjnie tylko podczas ważnych imprez? Oczywiście, że nie!

Zwykła kolacja czy nawet spotkanie albo event firmowy również jest świetnym powodem do pięknej fryzury.

zjawiskowa fryzura

na pierwszym balu

Są takie momenty, do których będziemy wracać przez całe życie - do wspomnień, nagrań czy też zdjęć. Warto jest wtedy prezentować się perfekcyjnie, w końcu taka okazja drugi raz już się nie powtórzy! Fryzury na imprezy szkolne są raczej stonowane i niezbyt wymyślne. Ich zadaniem jest raczej podkreślenie dziewczęcego uroku, niż dodanie powagi czy elegancji. Trendy na bale szkolne szybko się zmieniają, jednak klasyka zawsze pozostaje w modzie - delikatne loki czy lekkie upięcie zawsze będzie dobrze wyglądać. Umów się i oczaruj swoimi pięknymi włosami nadchodzącą noc!

Wały piastowskie 1 / 515
80-855 Gdańsk