wzbogać swoją fryzurę

Pięknymi ozdobami

Dobrze ułożona fryzura może dodać uroku każdej kobiecie czy mężczyźnie. W końcu piękne włosy są wizytówką człowieka. Oprócz ładnego upięcia czy wystylizowania, warto jest także pomyśleć o modnych dodatkach. Co mam na myśli?

Większa część kobiet używa tylko gumek do włosów i wsuwek czy klamer, a przecież półki sklepowe uginają się pod bogatym asortymentem wszelakich ozdób do włosów! W moim salonie oprócz profesjonalnych usług stylizowania włosów, pomyślałam także o różnych dodatkach dla moich klientek. Jest ich naprawdę mnóstwo - dzięki temu można zaszaleć podczas tworzenia fryzur i stworzyć bardzo różne wersje wszelakich upięć. Jak to mówią - do wyboru do koloru! Podczas stylizowania włosów świetnie sprawdzają się także żywe kwiaty, z których mogę wykonać różne opaski lub wianki.

niezwykłe

spinki i grzebyki

ozdobne

wsuwki i przypinki

kobiece

opaski i diademy

Ślub zbliża się wielkimi krokami?

Zadzwoń i umów się do mnie na wizytę lub wykonanie próbnej fryzury ślubnej, aby zobaczyć, jakimi ozdobami do włosów dysponuję i aby wybrać swój jedyny! Zapraszam cię serdecznie, na pewno będziesz zadowolona!

w nas kobietach tkwi moc

Jeśli masz problem z doborem odpowiednich ozdób, zgłoś się do mnie, a razem wybierzemy te najlepsze i najbardziej pasujące do twojego wyglądu i osobowości! Zapraszam do mojego nowego, pięknie urządzonego salonu, aby poczuć się jeszcze ładniejszą i pewniejszą siebie kobietą!

odpowiednie dodatki to świetne samopoczucie

Jako stylistka fryzur, oprócz swojego doświadczenia i zamiłowania do stylizacji włosów, staram się być cały czas na bieżąco z aktualnymi trendami oraz inwestować w nowe szkolenia, aby fryzury wykonywane przeze mnie były jeszcze piękniejsze! Sama w poszukiwaniu idealnej fryzury, spędzam wiele czasu inspirując się różnymi zdjęciami, aby później móc stworzyć coś równie pięknego albo jeszcze lepszego! W moim salonie bardzo dużym plusem jest to, że klientka nie musi martwić się o zakup ozdób do włosów na własną rękę, ponieważ bardzo dużą część wyposażenia mam na miejscu, dzięki czemu istnieje możliwość zobaczenia ozdób na żywo i szybsze wykonanie upięć. W wielu fryzurach odpowiednie dodatki są nieodłącznym elementem, by stworzyć totalny look. Na dzisiejszym rynku fryzjerskim jest do wyboru naprawdę wiele różnych ozdób i dodatków, by móc tworzyć piękne i wymarzone stylizacje i fryzury.

Moim celem jest zadowolona klientka, która dobrze będzie się czuła w swojej fryzurze i dobrze dobranych dodatkach!

odważ się na

modny dodatek

Nawet niewielka ozdoba do włosów, może całkowicie odmienić look i wygląd człowieka oraz są kluczem do udanej stylizacji! Często kobiety boją się ryzykować i wybierać te bardziej wyraziste i większe ozdoby myśląc, że nie pasują one do nich oraz nie wypada im takich nosić. Nieprawda! Ozdoby do włosów mogą być wykorzystywane przez wszystkie kobiety - od małych dziewczynek, przez nastolatki aż po dojrzałe panie. Są one wykorzystywane na przykład podczas przyjęć komunijnych, ślubów, wieczorów panieńskich lub sesji artystycznych. Umów się na wizytę w moim salonie i przekonaj się sama!

Wały piastowskie 1 / 515
80-855 Gdańsk