piękne i trwałe

Upięcia ślubne

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Dzień, w którym Panna Młoda marzy, aby wyglądać perfekcyjnie pod każdym względem i w każdym detalu. Nie tylko po to, aby przyszły mąż i goście ją podziwiali, nie tylko po to, aby zjawiskowo prezentować się na zdjęciach i filmach, ale przede wszystkim po to, aby czuć się pewną siebie!

Wiadomo, że fryzura to duża część idealnego ślubnego look’u. Wymarzoną suknię ślubną i makijaż musi dopełniać doskonale ułożona fryzura. Jeśli chodzi o ślubne upięcie czy ułożenie włosów, nie można ryzykować. Warto znaleźć stylistę fryzur, któremu można w pełni zaufać! Ze mną i moim doświadczeniem można mieć pewność, że fryzura będzie wyglądała pięknie przez cały dzień i noc!

napisz

e-mail

ola.szymala@poczta.pl

facebook

@olaszymalafryzury

zadzwoń i odwieź mnie

telefon

506 492 980

adres

Gdańsk, Wały Piastowskie 1

klasyka i odrobina szaeństwa

Z włosami jest jak z makijażem - ważny jest umiar. Moje klientki dobrze wiedzą, że potrafię się dostosować do ich pomysłów – nawet tych najbardziej szalonych. Lepiej jest wyglądać troszkę skromniej, niż przesadzić. Chyba że ktoś ma na to ochotę, to czemu nie! Jestem otwarta na wszelkie propozycje dotyczące wieczorowych upięć włosów!

Przyjdź do mnie i pokaż, jakie fryzury ci się podobają, a razem stworzymy coś niezwykłego i niepowtarzalnego!

stylizacje na mniejsze i większe okazje

Kiedy słyszymy o upięciach wieczorowych, mamy raczej przed oczami ważne uroczystości czy bale. W końcu kto wybiera się specjalnie do stylisty fryzur przed urodzinami, randką czy spotkaniem? Czas w końcu obalić ten mit! Czy kobieta może wyglądać perfekcyjnie tylko podczas ważnych imprez? Oczywiście, że nie!

Zwykła kolacja czy nawet spotkanie albo event firmowy również jest świetnym powodem do pięknej fryzury.

zjawiskowa fryzura

na pierwszym balu

Są takie momenty, do których będziemy wracać przez całe życie - do wspomnień, nagrań czy też zdjęć. Warto jest wtedy prezentować się perfekcyjnie, w końcu taka okazja drugi raz już się nie powtórzy! Fryzury na imprezy szkolne są raczej stonowane i niezbyt wymyślne. Ich zadaniem jest raczej podkreślenie dziewczęcego uroku, niż dodanie powagi czy elegancji. Trendy na bale szkolne szybko się zmieniają, jednak klasyka zawsze pozostaje w modzie - delikatne loki czy lekkie upięcie zawsze będzie dobrze wyglądać. Umów się i oczaruj swoimi pięknymi włosami nadchodzącą noc!

fryzura ślubna skrojona na miarę

Znalazłaś fryzurę marzeń i ktoś powiedział Ci, że nie da się takiej zrobić na Twoich włosach? Dla mnie coś takiego nie istnieje! Wszystko da się zrobić, wystarczy tylko pasja, czas i chęci! Twoim zadaniem jest tylko zainspirowanie się jakąś fryzurą, a ja zrobię za Ciebie całą resztę! Nie znalazłaś żadnej fryzury, która wpadła Ci w oko? Nie martw się, razem coś wymyślimy!

Zrobię wszystko, abyś w ten jeden jedyny magiczny dzień wyglądała jak prawdziwa księżniczka!

trwałość przede wszystkim

Jaka powinna być idealna fryzura ślubna? Przede wszystkim trwała! Podczas weselnych szaleństw włosy młodej żony muszą poradzić sobie z przez wiele godzin. Na szczęście mam kilka patentów, dzięki którym włosy będą wyglądały pięknie i naturalnie przez całą noc. Nie ma jednej idealnej fryzury ślubnej - najważniejszy jest dobór upięcia i dodatków do każdej klientki.

Przed wykonaniem fryzury dokładnie oceniam stan i wygląd włosów, aby prezentowały się nienagannie.

twoje włosy

są wyjątkowe

Często kobiety, które nie mogą się cieszyć naturalnie pięknymi włosami, boją się lub nie chcą zgłosić do stylistów fryzur, ponieważ myślą, że tak nic nie da się już z nimi zrobić. To nieprawda! Każde włosy da się odpowiednio wystylizować, aby prezentowały się idealnie w tym najważniejszym dniu! Dla osoby niedoświadczonej dobranie idealnego ułożenia włosów może się wydawać szalenie trudne. Na szczęście oddając się w moje ręce, nie trzeba się o nic martwić. Potrafię zadbać o to, by włosy, niezależnie od ich wcześniejszego wyglądu, wyglądały pięknie i zachwycająco.

Wały piastowskie 1 / 515
80-855 Gdańsk