zostaw swoją fryzurę

w dobrych rękach

Nazywam się Ola Szymala i jestem stylistką fryzur. W moją pracę wkładam całe serce i zaangażowanie tak, aby każda klientka wychodziła z mojego salonu z uśmiechem na twarzy. Dzięki mojemu 13-letnim doświadczeniu i predyspozycjom manualnym każda kobieta wyjdzie z salonu jeszcze piękniejsza. Brałam udział w wielu szkoleniach i pokazach – cały czas w nich uczestniczę, aby być na bieżąco z trendami w dziedzinie stylizacji fryzur. Dzięki wieloletniej pracy z kobietami znam ich potrzeby i oczekiwania.

to mnie wyróżnia

bogata oferta

pięknych fryzur

świetne opinie

klientek

otwartość

na wasze pomysły

uśmiech

od ucha do ucha

przejdź ze mną

prawdziwą metamorfozę

Każda kobieta od czasu do czasu MUSI zmienić swój wygląd – taka jest nasza naturalna potrzeba :) Nie od dziś wiadomo, że piękny wygląd dodaje pewności siebie i właśnie to chcę dawać moim klientkom - aby czuły się pewnie i pięknie! Moim głównym celem jest to, aby kobiety wychodziły z mojego salonu w pełni zadowolone i wracały do mnie przy każdej kolejnej możliwej okazji!!

  • loki i fale
  • doczepianie włosów
  • upięcia
  • wyjątkowe ozdoby
  • wianki i warkocze
  • profesjonalny makeup

zapraszam do mojego salonu

Mój salon to miejsce, o którym marzyłam od dawna i w jego przygotowanie włożyłam sporo wysiłku, tak aby każda klientka mogła zrelaksować się i czuć się komfortowo. W mojej ofercie znajduje się wiele fryzur na różne okazje, między innymi na śluby, urodziny, studniówki, przyjęcia komunijne, bale sylwestrowe i karnawałowe, spotkania czy eventy.

Mój salon mieści się w centrum
Gdańska - wpadnij, panuje tu

piękna atmosfera

 
 

gwarantuję Ci indywidualne podejście

Odbiorcą moich usług są panie w każdym wieku - od małych dziewczynek po dojrzałe kobiety. Do każdej klientki mam indywidualne podejście - wszystkie jesteśmy inne i mamy inne włosy - dlatego staram się odpowiednio dobierać fryzurę i sposób jej wykonania dla każdej z nas.

Niezależnie od tego, ile mamy lat,
każda z nas chce wyglądać

i czuć się pięknie

Wały piastowskie 1 / 515
80-855 Gdańsk